5 DARČEKOV PRE (NE)KNIHOMOĽA

By Jedna malá knihomolka - 15:40

Vianoce už klopú na dvere a s tímto krásnym časom prichádza, aj kopec starostí a stres. Keďže môj blog sa zameriava na knižný svet, tak Vám ukážem akými darčekmi môžete obdarovať knihomoľov vo vašom okolí alebo napríklad aj svojich blízkych. Takže sa pohodlne usaďte a čítajte...

1. KNIHA

Myslím, že tento darček bol už od začiatku jasný. Knihomoľov, ale aj obyčajných ľudí poteší určite kniha. Tu však pozor! Uistite sa, že obdarovaný číta daný žáner, lebo bolo by celkom sklamanie kebz niekto miloval romány a vy by ste mu dali nejaké fantasy. prinášam tu preto aj zoznam kníh, ktoré by sa mohli páčiť rôznym ľuďom. Lebo ako sa hovorí: ,,Koľko ľudí, toľko chutí." 


2. HRNČEK

K čítaniu kníh neodmysliteľne patrí aj hrnček s teplým čajom. Odporúčam vyberať hrnčeky s tématikou obľúbenej knihy, seriálu alebo filmu. A hrnčekov nikdy nie je dosť :) 


3. TRIČKO

Tričká patria do tejto ,, TOP 5" preto, lebo čo by sme to boli za fanúšikov bez tričiek. Ja osobne mám tak polovicu mojej skrine s Harry Potterom. Znovu podotknem, že tričká kupujte so sloganmi, ktoré sú obdarovanej osobe najbližšie alebo opäť porichádzajú do popredia knihy, filmy a seriály. A fantázii sa medze nekladú!4. DEKA

Všetci hádam poznáme ten pocit, keď prídeme domov maximálne unavený, ale ešte máme silu na to schytiť do ruky knihu a čítať dej, ktorý tak veľmi milujeme. Ups, a tu nastáva problém: ,,Je zima, ale kde mám deku? Áno presne tú deku ktorá je hebučká, tepľučká a do ktorej sa môžem kedykoľvek zababušiť." No takže tento darček určite nesklame ani ako dekorácia, a ani ako zaháňač proti zime.

5. SVIEČKA

,,Predstavte si tú nádhernu vôňu škorice,pomarančov a mandariniek, ktorá rozvoniava po celom dome. Predstavte si praskanie krbu. Predstavte si to teplo domova. Predstavte si tú dokonalú vôňu koláčikov a medovníčkov. Predstavte si med, ktorý steká po lyžičke a dopadá na tú jemnú a chutnú oblátku." No jasné...kto z vás sa nechal uniesť? Síce Vianoce nie sú celý rok, sviečky nám nahrádzajú niečo čo chceme zachytiť v daný okamih. Nie, nemusí to byť len fotka. Môže to byť aj sviečka a jej vôňa. 

Ja osobne odporúčam z drahších sviečok Yankee Candle, ale pokojne si vystačím aj so sviečky z KIK-u, Pepca, Tedyho a Jysku.         


  • Share:

You Might Also Like

0 komentárov