DIE WITH MEMORIES, NOT DREAMS... (spolupráca so Saal Digital)

By Jedna malá knihomolka - 15:04


Ahojte! Dnes vám ukážem malú knižôčku, ktorá mi neskutočne prirástla k srdcu. Takže sa pohodlne usaďťe a čítajte...

Túto malú knižku som si mohla vytvoriť vďaka firme Saal Digital, ktorá v poslednom čase mala akciu pre blogerov a instagramerov. Blogeri a instagrameri obdržali kupón v hodnote 600kč a mohli si urobiť fotozošity, fotoknihy, vytlačiť si fotky a vybrať si zo širokého sortimentu, ktorý táto firma ponúka. Ja som siahla po fotozošite, pretože je malý a vojde sa do neho veľa spomienok. A teraz vám ukážem ako to celé prebiehalo.

Keď nám daná firma poskytla kupón, neváhala som a hneď som si šla stiahnuť program cez ktorý to všetko urobíte. Výhodou programu je, že v ňom môžete aj platiť. Porozmýšľala som, čo chcem v zošite mať. Samozrejme som tam chcela mať fotky pri ktorých sa mi vybaví daná udalosť. Vo fotozošite mám mojich spolužiakov, fotky z plesov, výlet z Krakowa, fotky s rodinou, fotka pri ktorej sa mi vybaví Anglicko a Harry Potter, obyčajné školské dni,volejbal... Skrátka je tam všetko. Neskutočne rada na to spomínam.

Dlho som rozmýšľala aký dám podtón zošitu a ako si vôbec neukladám fotky. Všetko ma hneď prešlo, keď som videla tú krásnu staromodrú farbu. Fotky som naukadala  tak všelijak. Niekoľko dvojstránok patrilo najlepším kamarátkam, spomínanej triede, volejbalu a celkovo kamaráti mi zaberajú celý zošit. Poslednú dvojstránku som venovala rodine. No a prišla ďalšia dilema-,,Aký si dám nádpis na začiatok knihy. Toto mi zabralo viac času ako robenie celej knižky. No nakoniec som našla jednoduchý no nádherný citát: ,,Die with memories, not dreams".
Nakoniec som si pre lepšiu kvalitu fotozošita priplatila umelý potisk. Kvalita papiera sama o sebe je skutočne úžasná. Je dosť pevný aby sa neroztrhol. S fotozošitom som maximálne spokojná. Ak sa budete rozhodovať kde si dať zvečniť vaše spomienky, určite je Saal Digital dobrá voľba. Ja im chcem veľmi pekne poďakovať, že mali takúto akciu pre blogerov, ktorí to určite ocenili.
  • Share:

You Might Also Like

0 komentárov