Prvá láska-James Patterson a Emily Raymond

By Sarah Goboňová - 19:00


Ahojte, dnes by som vám chcela predstaviť knižku pri ktorej som mala slzy na krajíčku. Takže sa pohodlne usaďte a čítajte...Kniha na mňa zapôsobila hneď, a to obálkou. Dokonca ani pôvodná anotácia ma neoslovila tak ako samotná obálka. Mala som ju požičanú od mojej kamarátky, ale jej sa veľmi nepáčila a tak som sa rozhodla dať jej druhú šancu. Zo začiatku to bolo vzrušujúce a naozaj dosť zaujímavé. Ako postupne prechádzali rôzne krajiny bolo to čarovné, ale postupne to čaro strácalo. Prišlo mi to veľmi ,,otrepané". Povedala som si: ,,Naozaj mala kamarátka pravdu. Podľa mňa je to ako každá iná knižka, ako každý iný román. Určite sa to skončí happyendom a všetci budú šťastní až do smrti." No niečoma na tej knižke veľmi lákalo prečítať ju až do konca a moje vzpieranie sa razom premenilo o boj, aby som to čo najrýchlejšie prečítala.

Knižka je rozdelená do štyroch častí a to prológ, prvá časť,    druhá časť a epilóg. Ako som spomínala ku koncu prvej časti  som to čítala s veľkým odporom. No keď som sa dozvedela  niečo veľmi znepokojujúce o Robinsonovi, tlačili sa mi slzy  do očí...začal sa bol o čo najviac sekúd na čítanie.

 Možno to bol otrepaný román, no určite to nekončí krásnym  happyendom, alá žili všetci šťastne až do smrti. Knihu  hodnotím veľmi pozitívne a som z nej nadšená. Ak hľadáte  knihu, ktorá je román, nemá blbý happyend a budete mať  slzy na krajíčku...nech sa páči. Pravá láska je tu pre vás :)

 Pôvodná anotácia: Čo môže byť vzrušujúcejšie, než výlet  naprieč krajinou – navyše so svojou životnou láskou? Užívať  si dni plné slobody, jesť nezdravé jedlá, ocitnúť sa na  večierku plnom hviezd, oddávať sa adrenalínovej jazde... a  možno zopárkrát prekročiť zákon? Jediný háčik môže byť v  tom, ak váš milovaný spolupáchateľ netuší, že by ste ho pri  tom najradšej držali za ruku a bozkávali. Presne na takéto dobrodružstvo sa vydá Axi so svojím kamarátom Robinsonom. No nečakajte bezduchú love story – rozprávky už vyšli z módy, život nie vždy beží podľa plánu a vždy sa môže objaviť niečo, pred čím sa jednoducho nedá utiecť...

  • Share:

You Might Also Like

0 komentárov